v>
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / DIALOG KATOLICYZMU Z RELIGIAMI ABRAHAMICZNYMI W KOŚCIELE W POLSCE – PREZENTACJA RAPORTU – 28.01.2023

Dialog katolicyzmu z religiami abrahamicznymi w Kościele w Polsce – prezentacja raportu – 28.01.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego zostanie zaprezentowany raport przygotowany przez Grupę Dialog Międzyreligijny w ramach prac Kongresu Katoliczek i Katolików.Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego zostanie zaprezentowany raport (do pobrania poniżej) przygotowany przez Grupę Dialog Międzyreligijny w ramach prac Kongresu Katoliczek i Katolików: Dialog katolicyzmu z religiami abrahamicznymi w Kościele w Polsce.

Spotkanie odbędzie w sobotę, 28 stycznia 2023 r. o godz. 17:00 na platformie Zoom.
Dołącz do spotkania Zoom.
Identyfikator spotkania: 859 0446 7577
Kod dostępu: 610245

W spotkaniu Radę ds. Dialogu Ekumenicznego i Międzyreligijnego Archidiecezji Krakowskiej reprezentować będzie ks. prof. Łukasz Kamykowski, Kongres Katolików i Katoliczke prof. Michał Galas, raport zaprezentują Autorki czyli dr Angelika M. Małek i dr hab. Urszula Pękala, doświadczeniem relacji katolicko-żydowskich podzieli się s. dr Katarzyna Kowalska NDS, a katolicko-muzułmańskich prof. Agata Skowron-Nalborczyk. Rozmowę poprowadzi dr Jakub Drath.
ZOBACZ TAKŻE