STRONA GŁÓWNA / KS. TADEUSZ KAŁUŻNY SCJ

KS. TADEUSZ KAŁUŻNY SCJ

Ks. dr hab. Tadeusz Kałużny, prof. UPJPII – sercanin; pracownik Instytutu Teologii Fundamentalnej, Ekumenii i Dialogu Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie; kierownik Katedry Ekumenizmu; wykładowca teologii dogmatycznej i ekumenizmu w Wyższym Seminarium Misyjnym Księży Sercanów w Stadnikach k. Krakowa; konsultor Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Ekumenizmu.

ks. Tadeusz Kałużny SCJ

Sercanin; pracownik Instytutu Teologii Fundamentalnej, Ekumenii i Dialogu Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie; kierownik Katedry Ekumenizmu; wykładowca teologii dogmatycznej i ekumenizmu w Wyższym Seminarium Misyjnym Księży Sercanów w Stadnikach k. Krakowa; konsultor Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Ekumenizmu.